سوالات متداول کاربران

نحوه سفارش قطعات چگونه است؟

برای راحتی کاربران عزیز و قرار دادن امکان ارتباط و مطرح کردن سوال قبل از خرید قطعات مورد نظر، تمامی سفارشات کاربران با تماس تلفنی یا واتساپ ثبت می شود و در لیست ارسال قرار می گیرد.

ارسال قطعات چگونه انجام می گیرد؟

از مزایای فروشگاه سلیم سنتر ارسال سریع و ارزان تر قطعات می باشد. بدین منظور تمامی سفارشات پس از ثبت با نظر مشتریان عزیز می تواند با پیک، پایانه های اتوبوس رانی و روش های دیگر انجام شود.

مدت زمان ارسال قطعات در تهران و کرج چقدر است؟

ارسال قطعات بلافاصله پس از ثبت سفارش انجام می شود و در همان روز بین 1 تا ۳ ساعت به دستتان خواهد رسید.

مدت زمان ارسال قطعات به شهرستان چقدر است؟

سفارش های شهرستان نیز بلافاصله پس از ثبت سفارش، بسته بندی و ارسال می گردد. میانگین سفارش ها تا ۲۴ ساعت به دست مشتریان عزیز خواهد رسید. اما با توجه به شهر مورد نظر و روش انتخابی ارسال قطعات، می تواند بین 1 تا ۳ روز به طول انجامد.

چطور به سلیم سنتر اعتماد کنیم؟

فروشگاه سلیم سنتر سال هاست که در زمینه فروش تخصصی لوازم یدکی خودروهای چینی در حال انجام فعالیت می باشد. مجوزهای دریافت شده مانند نماد اعتماد الکترونیک (اینماد) و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال جهت شفافیت اطلاعات سلیم سنتر در سایت موجود می باشد. تمامی اطلاعات فروشگاه از جمله آدرس، تصویر و خطوط تلفن در سایت در دسترس کاربران قرار دارد.

نحوه پیگیری سفارش ها چگونه است؟

پس از ارسال قطعات برای مشتریان عزیز، تصویر رسید تحویل بار به پایانه اتوبوس رانی یا پست، از طریق واتساپ برای شما ارسال خواهد شد. همچنین تا تحویل گرفتن سالم قطعات تان از طریق واتساپ یا تماس در کنار شما هستیم.

آیا تمامی لوازم یدکی ارائه شده توسط سلیم سنتر اصلی است؟

با توجه به شعار سلیم سنتر که ارائه قطعات اصلی و با کیفیت با مناسب ترین قیمت به دست مشتریان عزیز در سراسر کشور می باشد، قطعات اصلی و با کیفیت ارائه می گردد.

آیا قطعات با کیفیت و مرغوب تولید ایران خودروهای چینی هم عرضه می گردد؟

بله. با توجه به اینکه بعضی از قطعات خودروهای چینی، تولید داخلی شان به مراتب با کیفیت تر و مرغوب تر از تولیدات چین می باشد، سلیم سنتر اقدام به حمایت از تولید داخل و عرضه این قطعات کرده است. البته نوع قطعه با انتخاب مشتریان محترم ثبت می شود.

ارتباط با سلیم سنتر

سلیم سنتر روی نقشه