واشر کامل ریگان کوپا

کد محصول: 214563222

نام قطعه: واشر کامل ریگان کوپا

دسته: لوازم یدکی کوپا

مناسب: کوپا رویال – فلگشیپ – اکسکلوسیو

جنس: اصلی-وارداتی

برند: Zotye

نحوه خرید و تحویل: ارسال سریع به سراسر ایران

موجود در انبار

واشر کامل ریگان کوپا

واشر کامل‌‌ ریگان کوپا اغلب حلقه‌هایی هستند که از جنس فلز یا پلاستیک ساخته شده‌اند. این قطعه‌ها در خودرو کوپا، معمولا یک صفحه نازکی هستند که میان تهی می‌باشند. این صفحات میان‌ تهی باعث اتصال بیشتر قطعات خودرو به یکدیگر می‌شوند. واشر کامل‌ها در دو نوع ساده و فلزی درون این خودرو جای گذاری شده‌اند. واشرهای ساده درون خودرو کوپا ریگان، برای جلوگیری از صدمه دیدن سطح خودرو جای گذاری شده و واشرهای فنری هم برای جلوگیری از لرزش قطعات خودرو تعبیه شده اند. واشر کامل‌ها جز لوازم یدکی ریگان کوپا محسوب می‌شوند که در فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور به فروش می‌رسند.


هدف از استفاده واشر کامل در خودرو ریگان کوپا

واشر کامل ها معمولا به منظور جلوگیری از شل شدن پیچ و مهره در یک منطقه از خودروی کوپا استفاده می‌شوند. این قطعه‌ها برای جبران هر گونه افزایش فاصله بین سر پیچ و مهره یا بین سرپیچ و جسمی در خودرو جای گذاری شده‌اند. هدف از تعبیه شدن واشر کامل‌ها، تنظیم درست شل و سفت بودن قطعات خودرو ریگان کوپا می‌باشند.


انواع واشر کامل خودرو ریگان کوپا

واشرها معمولا در هر خودرویی وجود دارند. خرابی هر یک از این واشرها ممکن است خللی در کار خودرو ایجاد کند، برای همین تعویض و تعمیر واشر‌های خودرو ریگان کوپا باید هر چند وقت یکبار صورت بگیرد. واشرها انواع مختلفی دارند که تعدد و قرارگیری آنها در کنار هم واشر کامل را می سازد. انواع واشرهای موجود که با قرار گرفتن در کنار هم واشر کامل را می‌سازند عبارتند از:

  1. واشر گیربکس
  2. واشر سر سیلندر
  3. واشر منیفولد
  4. واشر درب سوپاپ
  5. واشر موتور
  6. و غیره

زمان خرید واشر کامل جدید برای خودرو ریگان کوپا

همانطور که می‌دانید خودروها از قطعات مختلفی تشکیل شده‌اند. خرابی هر کدام از این قطعات باعث ناکارآمدی خودرو می‌شود. خودرو ریگان کوپا هم از این قاعده مستثنی نیست. درون این خودرو هم قطعاتی وجود دارد که نبود هر کدام از آنها از کارآمدی خودرو می‌کاهد. یکی از این لوازم مورد نیاز خودرو ریگان کوپا، واشر کامل است. اگر واشر کامل‌ها از بین بروند، ممکن است خودرو از کار بیافتد. برای تعویص یا خرید واشر کامل ریگان کوپا، نشانه‌هایی وجود دارند این نشانه‌ها عبارتند از:

  1. نشت مایع از سیلندر خودرو کوپا در صورت سوختن واشر
  2. کم کردن آب و روغن زیادی توسط موتور ریگان کوپا در صورت سوختن واشر کامل
  3. درست کار نکردن سیلندر کوپا ریگان
  4. عدم انتقال قدرت موتور به لاستیک در صورت خرابی واشر کامل خودرو

نحوه خرید واشرکامل خودرو ریگان کوپا

همانطور که گفتیم قطعات مختلفی مثل واشر کامل‌ها در خودرو وجود دارند که برای کارایی لازم خودرو مورد نیاز هستند. خرابی هر کدام از این واشر کامل‌ها، در کار خودرو خلل ایجاد می‌کند. خودرو ریگان کوپا هم از این قطعات ضروری درون خود دارد. یکی از این قطعات ضروری، واشر کامل است. هر چند وقت یکبار تعمیر و تعویض واشر کامل خودرو ریگان کوپا مورد نیاز است تا خودرو به صورت درست کار کرده تا نیاز مصرف‌ کننده‌اش را رفع کند. در بازار واشر کامل‌های اصلی و تقلبی وجود دارند که خریدار باید حواس خود را جمع کرده و قطعه اصلی را خریداری کند. زیرا با این کار، خودرو ریگان کوپایش به خوبی کار می‌کند.

خرید لوازم اصلی خودرو از فروشگاه‌های معتبر میسر می‌شود. فروشگاه سلیم سنتر یکی از معتبر ترین فروشگاه‌هایی است که لوازم یدکی خودرو چینی را به فروش می‌رساند. شما اگر قصد خرید این واشر کامل را دارید می‌توانید از مشاوران و همکاران فروشگاه ما کمک بگیرید. فروشگاه ما بیست و چهار ساعته اماده خدمت رسانی به مشتریان خود می‌باشد. شما می‌توانید با تماس و ارتبازط با همکاران ما، قطعه خود را سفارش داده و درب منزل خود تحویل بگیرید.

5/5 (1 نظر)

دیدگاهها

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “واشر کامل ریگان کوپا”