سلیم سنتر لوازم یدکی بایک لوازم یدکی سابرینا

نمایش 1–12 از 149 نتیجه

نمایش 9 24 36

تماس جهت سفارش قطعات سابرینا

خرید لوازم یدکی سابرینا

تا مدتی قبل خرید لوازم یدکی سابرینا، صاحبان این خودرو را به چالش می کشید. زیرا با کمبود لوازم سابرینا مواجه می شدند. از طرف دیگر نبود قطعات اصلی sabrina در بازار باعث ایجاد بازار سیاه و وفور قطعات تقلبی در بازار می شود. در این حالت کاربران باید قبل از خرید لوازم، فروشگاه های لوازم یدکی بایک را با هم مقایسه کنند و از سابقه کاری و اعتبار فروشگاه، اطمینان حاصل کنند. همچنین فروشگاه مورد نظر باید قطعات اصلی و با کیفیت سابرینا را عرضه کند.

فروشگاه تخصصی لوازم بایک سلیم سنتر، با برطرف کردن دغدغه کاربران در رابطه با خرید لوازم اصلی بایک سابرینا، اقدام به تامین قطعات این خودرو در ایران نموده است. لذا می توانید در سراسر ایران با تماس با سلیم سنتر یا مراجعه حضوری به فروشگاه ما، قطعه مورد نظر خود را با اطمینان کامل و بهترین قیمت بازار خریداری نمایید.

در طراحی baic سابرینا که در دو مدل سدان و هاچ بک روانه بازار ایران شد، تا حد زیادی از مرسدس بنز کلاس B الهام گرفته شده است. این خودرو به دلیل شباهت ظاهری بی نظیر با برندهای مطرح آلمانی، بسیار مورد استقبال ایرانیان قرار گرفت. اما تنها خریداران آن تهیه قطعات اصلی آن بود که سلیم سنتر این دغدغه را نیز برطرف ساخته است.

تامین لوازم یدکی بایک سابرینا

مشکل کمبود لوازم سابرینا تا حد زیادی برطرف گردیده است. اگر شما هم از صاحبان خودرو بایک سابرینا می باشید، قطعا در جریان خدمات پس از فروش این خودرو در ایران هستید. مجموعه سلیم سنتر برای جبران کمبود لوازم یدکی سابرینا در ایران، دست به واردات محصولات این خودروی چینی زد. بنابراین در صورتی که تصمیم به خرید خودرو بایک سابرینا در آینده هستید، نگران تهیه قطعات آن نباشید. چرا که سلیم سنتر تمامی قطعات بدنه سابرینا، لوازم موتوری بایک سابرینا، جانبی، گیربکس بایک را با نازل ترین قیمت در اختیار شما عزیزان در سراسر ایران قرار خواهد داد.

تماس جهت سفارش قطعات سابرینا

نحوه خرید لوازم یدکی بایک سابرینا در تهران و البرز

فروشگاه سلیم سنتر با عرضه تخصصی لوازم یدکی بایک، امکان خرید حضوری و غیر حضوری یا خرید اینترنتی لوازم یدکی سابرینا را برای کاربران عزیز فراهم کرده است:

خرید غیر حضوری لوازم یدکی سابرینا

هموطنان ساکن استان تهران و البرز می توانند مانند کاربران دیگر، فقط با یک تماس با فروشگاه سلیم سنتر، سفارش خود را ثبت نمایند. بدین جهت می توانید با شماره هایی که در سایت قرار گرفته است، تماس بگیرید و درصورتی که از قطعه و قیمت آن رضایت داشتید، اقدام به ثبت سفارش تلفنی نمایید. قطعات سابرینا بلافاصله با بسته بندی ایمن، با پیک خودرویی یا موتوری برای شما ارسال خواهد شد. از مزایای سلیم سنتر ارسال سریع قطعات می باشد که معمولا بین 1 تا 3 ساعت در تهران و کرج خواهد بود.

خرید حضوری لوازم یدکی بایک سابرینا

همچنین در صورتی که مایل به خرید حضوری انواع قطعات سابرینا هستید، می توانید به شعبه فروشگاه سلیم سنتر واقع در خیابان ملت مراجعه کنید. آدرس کامل فروشگاه و موقعیت سلیم سنتر روی نقشه، در سایت قرار گرفته است.

خرید قطعات سابرینا اصلی در شهرستان ها

خرید غیر حضوری یا خرید اینترنتی لوازم سابرینا از دیگر خدمات سلیم سنتر است. شما هموطنان عزیز می توانید با شماره های اعلام شده در سایت با ما تماس بگیرید و قطعه مورد نظر خود را سفارش دهید. پس از ثبت سفارش، کالای شما با بسته بندی ایمن با روش انتخابی شما برایتان ارسال خواهد شد. معمولا تا 24 ساعت سفارش شما به دستتان خواهد رسید. اما ممکن است با توجه به مسافت و موارد احتمالی دیگر، بین 1 تا 3 روز زمان ببرد. سلیم سنتر تا زمان تحویل سالم و بی عیب و نقص قطعاتتان، در کنار شما خواهد بود.

تماس جهت سفارش قطعات سابرینا