مجله تخصصی خودرو، قطعات و لوازم یدکی

دسته بندی ها: دانستنی های خودرو

مدت زمان تخمینی مطالعه: 7 دقیقه

 

ماشین فیدلیتی که در ایران توسط گروه بهمن به بازار عرضه می شود، حاصل همکاری این کمپانی و شرکت جتور می باشد. در واقع انتخاب نام فیدلیتی برای این خودرو، هیچ ارتباط معنایی خاصی ندارد و صرفا برای دور زدن تحریم ها انتخاب شده است. ماشین فیدلیتی ایکس 70 در دو تیپ 5 و 7 نفره، در تیر ماه 1400 در اختیار مشتریان ایرانی قرار خواهد گرفت. از آنجایی که پیشرانه این خودرو مشابه نمونه های به کار رفته در محصولات چری می باشد، پس صاحبان این خودرو نباید نگران تهیه قطعات یدکی فیدلیتی و خدمات پس از فروش آن داشته باشند. با فروشگاه لوازم یدکی خودروهای چینی سلیم سنتر همراه شوید تا درباره خودرو فیدلیتی، محصول بهمن موتور بیشتر بدانید.

دسته بندی ها: دانستنی های خودرو

کمپانی برلیانس که در سال 2003، قرارداد شراکت با کمپانی بی ام و را امضا نمود و به مونتاژ و عرضه محصولات آن پرداخت. بنابراین تعجبی ندارد اگر شباهتی بین خودروهای برلیانس و آلمانی به چشم بخورد. این روزها محصولات متنوع برلیانس در جاده های ایران به وفور دیده می شوند. پس از عدم موفقیت خودروی سدان h230 در بازار خودرو ایران، پارس خودرو همتای هاچبک آن یعنی برلیانس h220 را وارد ساخت. با فروشگاه لوازم یدکی برلیانس سلیم سنتر همراه باشید تا درباره برلیانس H220 و برلیانس H230، دوقلوهای برلیانس! بیشتر بدانید.

دسته بندی ها: دانستنی های خودرو

همانطور که می دانید کمپانی برلیانس یکی از شرکای بی ام و می باشد و تاثیر این همکاری را میتوان در محصولات برلیانس به وضوح دید. شرکت محبوب برلیانس ابتدا خودروهای سدان سری 300 و 200 برلیانس را تولید کرد و سپس مدل هاچبک آن ها را نیز روانه بازار ساخت. یکی از این کوچک ترین خودروهای هاچبک این کمپانی، برلیانس اچ 220 می باشد. این خودرو چینی کوچک که از سال 95 توسط سایپا در ایران مونتاژ و تولید شد، همتای خودروی سدان H230 به شمار می رود. با فروشگاه لوازم یدکی برلیانس سلیم سنتر همراه شوید تا درباره برلیانس H220، هاچبک چینی ریزنقش! بیشتر بدانید.

دسته بندی ها: دانستنی های خودرو

همانطور که می دانید برلیانس اتو شریک تجاری بی ام و و یکی از بزرگترین کمپانی های خودروسازی چین می باشد. این کمپانی از فرصت پیش آمده بر اثر تحریم های اقتصادی علیه ایران استفاده نمود و با واردات گسترده، بازار خودرو ایران را از آن خود کرد. سایپا که از قدیم با کمپانی چینی برلیانس همکاری کرده، بار دیگر با وارد ساختن برلیانس C3 کراس به این شراکت ادامه داد. این خودرو که متمایز از سایر محصولات برلیانس می باشد، تا حدودی از نظر ویژگی های ظاهری و البته فنی به خودرو هاچبک برلیانس H320 شباهت دارد. با فروشگاه لوازم یدکی برلیانس سلیم سنتر همراه شوید تا درباره برلیانس C3 بیشتر بدانید.

دسته بندی ها: دانستنی های خودرو

رادیاتور خودرو یکی از مهمترین قطعات خودرو شما به شمار می رود، چرا که در خنک نگه داشتن موتور و عملکرد بهینه خودرو نقش مهمی ایفا می کند. برای اینکه بتوانید از رادیاتور به خوبی مراقبت کند، باید یک سری نکات را در رابطه با آن بدانید. اصلی ترین وظیفه رادیاتور، خنک نگهداشتن موتور خودرو حین کار کردن حتی در شرایط آب و هوایی گرم می باشد. وسیله نقلیه بدون رادیاتور به سرعت داغ می کند و منجر به آسیب موتور و اجزای آن خواهد شد. با فروشگاه لوازم خودرو چینی سلیم سنتر همراه شوید تا همه چیز درباره رادیاتور خودرو و آن را بدانید!

دسته بندی ها: دانستنی های خودرو

برلیانس H230 یکی از خودروهای سدان چینی می باشد که به محض ورود، بسیاری از رقبای ایرانی خود را به چالش کشید! این سدان کوچک توسط کمپانی خودروسازی سایپا به ایران راه پیدا کرد و استقبال خوبی هم از آن شد. در واقع با وجود قیمت مناسبی که نسب به رقبای چینی خود دارد، توانسته خود را در دل ایرانیان جا کند. با فروشگاه لوازم یدکی برلیانس سلیم سنتر همراه شوید تا با برلیانس H230، سدان اقتصادی چینی! آشنا شوید.